Upcykling z
HO::LO

Co ma wspólnego HO::LO z tym anglojęzycznym zwrotem?

Najkrótsza odpowiedź brzmi - wszystko.


Cała nasza praca oparta jest na odzyskiwaniu materiałów, które po oczyszczeniu wykorzystujemy do zrobienia czegoś zupełnie innego.
Wielu twierdzi, że robimy z nich cuda, a my z tym nie dyskutujemy.

Upcykling w naszym wydaniu to, nie ma co ukrywać, po prostu rzemiosło. Wszystkie etapy od momentu, kiedy pojawia się u nas materiał, aż do powstania gotowej torby, to tylko i wyłącznie praca naszych rąk. Bardzo niełatwa, ale przynosząca bardzo wiele satysfakcji, a w końcowym efekcie radość z naszej pracy dla Was i dla nas.


Lata doświadczeń, hektary odzyskanych materiałów, setki zrealizowanych zleceń i setki tysięcy uszytych toreb, a to wszystko z upcyklingu.

Każda realizacja to dla nas ciekawe wyzwanie.

Z racji nieocenionego doświadczenia jakie posiadamy w tej branży, służymy naszym klientom pomocą i poradą. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, firmami, biurami festiwalowymi, instytucjami kulturalnymi i wszystkim chętnymi, zamieniając ich banery i inne materiały reklamowe w torby, plecaki, nerki lub inne akcesoria. Wiemy doskonale, że torby to bardzo dobry gadżet reklamowy, torby z upcyklingu własnych materiałów reklamowych, są jeszcze lepsze, a wyprodukowane w Polsce to prawdziwe mistrzostwo. Zachęcamy do przeszukania magazynów, najczęściej tam właśnie leżą niepotrzebne lub zapomniane banery, flagi, siatki mesh. Zróbcie tam wycieczkę, spiszcie orientacyjny stan, porozmawiajcie w grupie nad Waszymi potrzebami i koniecznie się z Nami skontaktujcie. Odpiszemy, zadzwonimy, wszystko Wam wytłumaczymy. Nie ma się czego bać! To bardzo proste i bardzo dobre! Nie czekaj, zacznij robić dobro wokół siebie. Czekamy na Ciebie!

Torby z upcyklingu dla wspaniałych ludzi

Mamy to szczęście, że wiemy z czego powstały torby, które robimy. Dajemy banerom drugie życie a Wam, Najdrożsi Klienci, możliwość wyrażania siebie. Każdą torbę szyjemy najpierw dla siebie, bo dla siebie znaczy najlepiej. Dajemy Wam torby z historią, opowieścią i kolorem, który zwraca uwagę Waszą lub innych. Każda torba to inna historia – dokładnie tak, jak każdy z nas.

Nasze torby to manifest, przeciwko degradacji naszej przestrzeni i naszej wspólnej natury. To jeden z wielu potrzebnych kroków w trosce o naszą wspólna przyszłość.

Jesteście z nami?

Życzymy Wam wielu najprzyjemniejszych chwil z naszymi rzeczami i jeszcze milszych spotkań, z innymi użytkownikami naszych toreb.

HO::LO to wytrwałe i niebanalnie projekty

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do Newslettera

Nie zostawaj w tyle i zapisz się do naszego kolorowego Newslettera. Nie przepuścisz żadnej informacji o nowościach i rabatach. Sztos!

    Newsletter


    Płatności
    Dostawy
    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności