20 grudnia, 2022

Stawiamy na ekologię!

Bycie eko to nie tylko zielona naklejka

Być lepszymi dla planety.

Z tym chcemy być kojarzeni i ku temu kierujemy nasze codzienne obowiązki.

Czy Was też wkurza greenwashing?

HO::LO działa w ściśle określonej strefie recyklingu, ale czasem zaglądamy w inne obszary związane z ekologią.

Z pewnością zwróciliście uwagę na nasze opakowania, w których często wysyłamy zamówione rzeczy online. Pakujemy je zawsze w to co mamy pod ręką. Oczywiście zabiera nam to o wiele więcej czasu, ale często robi wrażenie ŁAŁ na kliencie. Oczywiście zawsze dopiszemy słówko od siebie, albo namalujemy serduszko ♥. Dla nas to same plusy.

Nie chwalmy się gadaniem a czynami, które mogą uchronić planetę przed szkodliwymi działaniami człowieka.

Polecamy do przeczytania artykuł o ściemach związanych z dzisiejszą eko modą

Nasze hasło na ten temat zawieramy w grafice ????

Bądźmy Eko-odpowiedzialni!

Chcesz być na bieżąco i zgarnąć rabat 15%?

Zapisz się do Newslettera

Nie zostawaj w tyle i zapisz się do naszego kolorowego Newslettera. Nie przepuścisz żadnej informacji o nowościach i rabatach.

Za zapis do Newslettera otrzymasz kod rabatowy na swoje zakupy!

Płatności
    Dostawy