Upcycling dla firm

Szyjemy dla firm i instytucji specjalnie przygotowane kolekcje toreb, plecaków i akcesoriów. Zajmujemy się również przygotowaniem indywidualnych identyfikacji (wszywki, znaki, numeracje). Wszystkie detale produkcji ustalamy indywidualnie z klientem.

Marka HO::LO jest niekwestionowanym pionierem UPCYCLINGU na polskim rynku.

Nieprzerwanie od 2004 roku produkujemy torby, plecaki i akcesoria z przetworzonych powtórnie banerów reklamowych, pochodzących z nieaktualnych promocji firm i instytucji.

Upcycling z HO::LO
to najlepsza manifestacja własnego stylu, współczesnego światopoglądu i świadomej postawy proekologicznej. Pomnożenie kapitału marki poprzez działania promocyjne w duchu eko oraz twórcze zagospodarowanie materiałów `popromocyjnych` zgodnie z najnowszymi trendami europejskimi.

Nasza pracownia doskonale radzi sobie z przetwarzaniem banerów i plandek, siatki wielkoformatowej, flag reklamowych, roll-up'ów, blockoutów, nadruków sublimacyjnych lub innych materiałów reklamowych.

Każda realizacja to dla nas wyzwanie.
Z racji nieocenionego doświadczenia jakie posiadamy w tej branży, służymy naszym klientom pomocą i poradą.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, firmami, biurami festiwalowymi i instytucjami kulturalnymi, od których pozyskujemy materiały lub je dla nich przetwarzamy.

Oferta skierowana jest do instytucji, firm lub osób, które zainteresowane są przetworzeniem własnych, nieaktualnych powierzchni reklamowych. Gotowe torby lub gadżety, które dla Państwa przygotujemy z charakterystycznymi, wykorzystanymi elementami grafik, fotografii, logotypów lub barw Państwa firmy, instytucji lub wydarzenia mogą posłużyć jako współczesne i inspirujące gadżety reklamowe lub opakowania w bardzo oryginalnej komunikacji z klientami, pracownikami lub gośćmi.

Zyski dla Twojej firmy ze współpracy z marką HO::LO:
- bezkonkurencyjna personalizacja zamówionych gadżetów
- wzorowe utożsamianie firmy ze współczesnymi trendami eko
- nieszablonowe zagospodarowanie odpadów `popromocyjnych`

Kontakt z nami:
Ania Kamińska 602 177 056
Tomek Kopyłowski 792 242 962
mail: studio@ho-lo.pl